Strateegiaseminaril Pärnus

 

Kodukant Järvamaa alustas suur tööd - oma organisatsioonile uueks perioodiks (aastateks 2009-2013) strateegia koostamist.

 

Norra Vabaühenduste Fondi toel toimus esimene strateegiaseminar 26. ja 27. oktoobril Pärnus Viiking SPA-s. Kohavaliku tingis üks oluline projekti eesmärk - motiveerida ja tunnustada aktiivseid tegevmeeskonna liikmeid - selleks korraldada strateegiaseminar väljaspool tavalist töökeskkonda, kus on võimalik ühendada päevane tulemuslik töö ning õhtune puhkus ja lõõgastus.

 

Seminarist võttis osa 16 ühingu liiget Järvamaa erinevatest piirkondadest ja seminari juhtis ning modereeris Mai Kolnes Kodukandi Koolituskeskusest. Tööpäevad olid pikad ja väga sisutihedad. Toimus hulgaliselt erinevaid grupitöid, analüüse ja arutelusid. Kriitilise pilguga vaadati üle praegune strateegia ja teise päeva lõpuks valiti välja uue perioodi 5 arengusuunda. Enne kojusõitu said töö jätkamiseks valitud veel ka töögruppide juhid, kelle ülesandeks jäi omale meeskond moodustada ning ühe valitud arengusuunaga põhjalikumalt edasi töötada. Järgmise seminari suuremale seltskonnale oleme planeerinud jaanuari keskpaika.

 

Moderaatori valikuga jäime  väga rahule, koostöö Mai Kolnesega oli meeldiv, õpetlik ja asjalik.

Suured tänud kõigile osalejatele ja samuti rahastajale, kes taolise ettevõtmise võimalikuks tegi.

- admin - AXIS MULTIMEDIA 2008-2020